Reynaers žiemos sodai - iš Reynaers aliuminio profilių
Žiemos sodas - prieinamas sprendimas

Daugeliui žmonių, norinčių turėti žiemos sodą, ar susidūrusių su žiemos sodų projektavimu-kainos paskaičiavimu, tai asocijuojasi su labai didelėmis investicijomis, daugybe neisšprendžiamų problemų, sudėtingų mazgų, reikalaujančių individualaus projektavimo ir t.t. Tokie individualūs sprendimai tikrai reikalauja didelių darbo sąnaudų ir akivaizdu yra brangesni, bei gan ilgai užtrunka. Kurdami šį puslapį, o kartu ir visą žiemos sodų projektą, siekėme, kad šis namo atributas būtų atpigintas (standartizuotas), tačiau tuo pačiu metu pritaikytas pagal kiekvieno žmogaus poreikius (yra tikrai daug pasirinkimo galimybių - spalva, apdailų įvairovė, stiklinimas, atidarinėjamų dalių įvairovė ir t.t.)

Manome, kad šis žiemos sodų puslapio atsiradimas yra didelis žingsnis link pigesnio, bet kokybiško žiemos sodo ir tai tikrai yra įgyvendinama Jūsų svajonė. Pažiurėkime, kiek kainuoja tipiniai, standartiniai namų projektai ir kiek kainuoja individualūs užsakymai. Taip pat ir čia – mūsų siūlomi projektai yra tipiniai ir lengvai priderinami prie įvairių pastatų.

Susidomėjusiems rimčiau – siūlome iš pradžių perskaityti mūsų informaciją ir išsirinkus Jums labiausiai patikusį žiemos sodo tipą ir kreiptis į mūsų partnerius-specializuotus langų-durų-fasadų-žiemos sodų gamintojus. Jei neapsisprendžiate į kuriuos kreiptis, užklausimą galite atsiusti ir mums adresu info@reynaers.lt

pagarbiai, autoriai


Norėdamas komentuoti turite būti prisijungęs prie svetainės - prisijunkite arba, jei nesate registruotas vartotojas spauskite čia ir užsiregistruokite
Žiemos sodai

Ziemos-sodas-foto14

Savaitės sodas

Ziemos-sodas-foto7

Sveiki

Vartotojas:

Slaptažodis:


Prisiminti mane


(c) 2005 Ziemos-sodai.lt informaciją kopijuoti ar kitaip naudoti be autorių sutikimo draudžiama. Sukūrė administracija.lt, parengė Reynaers Vilnius.