Reynaers žiemos sodai - iš Reynaers aliuminio profilių
Šilta ar šalta?

Mūsų klimato sąlygos nulemia tai, jog savo žiemos sodus turime papildomai šildyti. Yra keletas būdų palaikyti žiemos sodų temperatūrą. Paprasčiausi - panaudoti klasikinius vandens ar elektros šildytuvus, grindų apšildymą su temperatūros reguliavimu. Tačiau visuomet egzistuoja rizika, jog saulėtą žiemos dieną susidursime su itin dideliais temperatūros svyravimais. Efektyviausias būdas - autonominė šildymo-kondicionavimo sistema, reaguojanti į temperatūros pasikeitimus. Taip pat šiuos temperatūros svyravimus galima žymiai sumažinti panaudojus stiklo paketus su saulę kontroliuojančiais stiklais. Paprastai tariant šie stiklai sugeria bei atspindi didelę dalį saulės šilumos. Savaime aišku nereikia šiu stiklų įsviaizduoti kaip veidrodžių, jie gali būti ir skaidrūs, ir lengvai tonuoti. Šis saulės šilumos sugėrimas bei atspindėjimas vyksta ir paprastuose skaidriuose stikluose, tačiau jis labai nežymus. Kuo daugiau tonuotas stiklas - tuo saulės kontrolė yra geresnė. Lyginant su paprastais skaidriais stiklo paketais, saulės prišildyma galima sumažinti net 2-3 kartus (nors yra galimybė ir dar daugiau). Plačiau - skaitykite skyriuje "Patarimai-rekomendacijos"

Komentarai ...
LNS | 15 Jan : 21:54
: 1

Registruotas: 15 Jan : 21:49
Beje kiek teko girdeti - tai su gerais stiklais galima ir iki 6-7-iu kartu sumazinti patalpu prikaitinima ? (aisku lyginan su paprastu stiklo paketu)Norėdamas komentuoti turite būti prisijungęs prie svetainės - prisijunkite arba, jei nesate registruotas vartotojas spauskite čia ir užsiregistruokite
Žiemos sodai

Ziemos-sodai-liuksemburgas

Savaitės sodas

Ziemos-sodas-foto10

Sveiki

Vartotojas:

Slaptažodis:


Prisiminti mane


(c) 2005 Ziemos-sodai.lt informaciją kopijuoti ar kitaip naudoti be autorių sutikimo draudžiama. Sukūrė administracija.lt, parengė Reynaers Vilnius.