Reynaers žiemos sodai - iš Reynaers aliuminio profilių
Kaip savo sodui suteikti individualią išvaizdą?
Tą padaryti galima naudojant stilizuotus profilius bei įvairius puošybos elementus. Nepakartojamą išvaizdą savo sodui suteiksite pasirinkę klasikinį, oranžerijos ar renesansinį stilių. Pastato vidaus dekoravimui siūlome bambukinius ar aliuminio varpelius, egzotiškas kaukes, medines skulptūras, mažas kaskadas ir fontanėlius.
Kurioje namo pusėje statyti žiemos sodą?
Priklausomai nuo pasirinktos vietos, gali keistis ir žiemos sodo funkcijos. Šiaurinėje pusėje pastatytas sodas galės būti valgomuoju arba darbo kabinetu. Pietų pusėje - oranžerija, tačiau reikės pasirūpinti temperatūros ir drėgmės kontrole. Gali tekti naudoti roletus, užuolaidas ar kondicionierius (kuriuos reikės esant reikalui atitraukinėti ar užtraukinėti - vadinasi negalėsite palikti žiemos sodo be priežiūros). Viską apsvarsčius tenka konstatuoti, kad dėkingiasia pusė žiemos sodų statybai - rytinė arba vakarinė namo ar kiemo dalis.
Kaip išvengti perdidelės drėgmės ir temperatūros? (28 Dec : 00:05) (Klausimai-atsakymai)

Eiti į puslapį 1 [2] 3


Žiemos sodai

REYN-1705

Savaitės sodas

REYN-1006

Sveiki

Vartotojas:

Slaptažodis:


Prisiminti mane


(c) 2005 Ziemos-sodai.lt informaciją kopijuoti ar kitaip naudoti be autorių sutikimo draudžiama. Sukūrė administracija.lt, parengė Reynaers Vilnius.