Reynaers žiemos sodai - iš Reynaers aliuminio profilių
Nuo ko pradėti?

Žiemos sodai statomi ant atskirų pamatų, sujungtų su gyvenamuoju namu, arba ant terasos. Kokie turi būti pamatai? Tai priklauso nuo statinio konstrukcijos, sodo dydžio, funkcijų ir grunto, esančio po sodu. Apsaugai nuo drėgmės bei įšalo reikia geros izoliacijos ir armatūrinių, vandeniui atsparių betoninių pamatų.

Geriausia žiemos sodo statybą suplanuoti kartu su namo statyba, tai leis išvengti papildomų išlaidų ir pasirinkti optimalią konfigūraciją. Labai svarbu tinkamai suprojektuoti vandens nutekėjimo sistemą (maždaug 15 centimetrų virš žemės, kad nuo grindinio atsimušantys lietaus lašai netaškytų žiemos sodo sienų, o vanduo, patekęs į tokią konstrukciją, galėtų lengvai nutekėti). Taip pat aplink statinį galima pabarstyti žvyro arba skaldos - tai irgi padės išsklaidyti lietaus lašus.


Norėdamas komentuoti turite būti prisijungęs prie svetainės - prisijunkite arba, jei nesate registruotas vartotojas spauskite čia ir užsiregistruokite
Žiemos sodai

REYN-0116

Savaitės sodas

Ziemos-sodas-foto7

Sveiki

Vartotojas:

Slaptažodis:


Prisiminti mane


(c) 2005 Ziemos-sodai.lt informaciją kopijuoti ar kitaip naudoti be autorių sutikimo draudžiama. Sukūrė administracija.lt, parengė Reynaers Vilnius.